Stopień zainteresowania lokatą mobilną wśród interesantów banku

O stopniu zainteresowania lokatą mobilną wśród klientów banku świadczy fakt, że jest ona przyznawana w szerokim zakresie kwotowym mieszczącym się w przedziale od pięciuset do jednego miliona złotych. Stanowi produkt dodatkowy przypisany do założonego wcześniej konta indywidualnego. Jest wysoko oprocentowana, dlatego poniesienie kosztów związanych ze złożeniem wniosku o lokatę jest w pełni opłacalne.

To czyni z niej produkt uniwersalny i dostosowany do potrzeb wszystkich osób zajmujących się lokowaniem pieniędzy, nastawionych na korzystanie z usług bankowych przy wykorzystaniu najnowszych urządzeń.

Wszyscy zainteresowani klienci mogą założyć wybraną przez siebie lokatę w aplikacji bankowej na ściśle określony czas wynoszący trzy miesiące. Umieszczone na niej pieniądze po wygaśnięciu umowy zostaną natychmiastowo wypłacone osobie upoważnionej, która będzie mogła samodzielnie przelać je z lokaty na konto indywidualne.

Jest ono obsługiwane przy wykorzystaniu nowoczesnej platformy Idea Cloud pozwalającej na szybkie odnalezienie samej oferty lokaty mobilnej pośród innych produktów bankowych. Aplikacja będzie pozwalała także na stałe monitorowanie zysku osiąganego wskutek ulokowania posiadanych przez klienta środków pieniężnych.

Poprzez stworzenie możliwości nawiązywania kontaktu z bankowym Centrum Informacji ułatwi śledzenie wszystkich nowych wpisów dotyczących lokat. Więcej na ten temat znajduje się między innymi na stronie https://www.ideabank.pl/klienci-indywidualni-lokata-mobilna.

Comments are closed.

 • Najlepiej dopasowane siodełko rowerowe

  Najlepiej dopasowane siodełko rowerowe

  Wprawdzie siodełko rowerowe sprzedawane jest w całym zestawie z konkretnym rowerem, jednak w razie potrzeby może być on kupowane osobno i ponownie zakładane. Można zauważyć, że siodełka rowerowe znajdują się w asortymencie sklepów typowo rowerowych oraz w dużych supermarketach zajmujących się sprzedażą wielu rodzajów produktów. To sprawia, że każda osoba planująca wyprawę rowerową może bez …Read More »
 • Zakup przyczepki samochodowej

  Zakup przyczepki samochodowej

  Jeśli w planach mamy wykorzystanie przyczepki samochodowej, zazwyczaj się zastanawiamy, czy warto ją kupować, czy może jednak lepiej będzie wypożyczyć. Wypożyczalnia przyczepek może okazać się strzałą w dziesiątkę, jeśli mamy tylko jednorazową potrzebę posiadania przyczepki samochodowej lub posługujemy się nią naprawdę rzadko. Jeśli za to jest nam ona potrzebna często – zakup przyczepki w Poznaniu …Read More »
 • Płytki ceramiczne włoskie i hiszpańskie – jakość jest najważniejsza

  Płytki ceramiczne włoskie i hiszpańskie – jakość jest najważniejsza

  Kupując różne materiały wykończeniowe do nowo wybudowanego domu czy remontowanego mieszkania, zazwyczaj zwracamy uwagę na wygląd. Określamy kolor, gramaturę, strukturę i inne parametry, aby ucieszyć swoje oczy i zadbać o to, by inni mogli napawać się atrakcyjnym widokiem. Niektórzy zapominają w tym momencie o tym, co najważniejsze – o jakości.Read More »