Stopień zainteresowania lokatą mobilną wśród interesantów banku

O stopniu zainteresowania lokatą mobilną wśród klientów banku świadczy fakt, że jest ona przyznawana w szerokim zakresie kwotowym mieszczącym się w przedziale od pięciuset do jednego miliona złotych. Stanowi produkt dodatkowy przypisany do założonego wcześniej konta indywidualnego. Jest wysoko oprocentowana, dlatego poniesienie kosztów związanych ze złożeniem wniosku o lokatę jest w pełni opłacalne.

To czyni z niej produkt uniwersalny i dostosowany do potrzeb wszystkich osób zajmujących się lokowaniem pieniędzy, nastawionych na korzystanie z usług bankowych przy wykorzystaniu najnowszych urządzeń.

Wszyscy zainteresowani klienci mogą założyć wybraną przez siebie lokatę w aplikacji bankowej na ściśle określony czas wynoszący trzy miesiące. Umieszczone na niej pieniądze po wygaśnięciu umowy zostaną natychmiastowo wypłacone osobie upoważnionej, która będzie mogła samodzielnie przelać je z lokaty na konto indywidualne.

Jest ono obsługiwane przy wykorzystaniu nowoczesnej platformy Idea Cloud pozwalającej na szybkie odnalezienie samej oferty lokaty mobilnej pośród innych produktów bankowych. Aplikacja będzie pozwalała także na stałe monitorowanie zysku osiąganego wskutek ulokowania posiadanych przez klienta środków pieniężnych.

Poprzez stworzenie możliwości nawiązywania kontaktu z bankowym Centrum Informacji ułatwi śledzenie wszystkich nowych wpisów dotyczących lokat. Więcej na ten temat znajduje się między innymi na stronie https://www.ideabank.pl/klienci-indywidualni-lokata-mobilna.

Comments are closed.

 • Płytki hiszpańskie i włoskie do łazienki – dlaczego warto?

  Płytki hiszpańskie i włoskie do łazienki – dlaczego warto?

  Aranżacja łazienki to trudne zadanie. Urządzenie wnętrza, które dobrze będzie spełniać swoją funkcję, wymaga przemyślenia wielu aspektów i odpowiedniego rozmieszczenia elementów wyposażenia łazienki. Tylko to pozwoli naszej łazience spełniać właściwie jej funkcje. I chociaż estetyczny wygląd wnętrza powinien być podporządkowany funkcjonalności, nie należy go lekceważyć i pozostawić kwestii przypadku. Możemy z wyprzedzeniem zdecydować się na …Read More »
 • Dodatkowe oświetlenie salonu – czy warto je wykorzystać?

  Dodatkowe oświetlenie salonu – czy warto je wykorzystać?

  Projekty wnętrz często, oprócz oczywiście zagospodarowania przestrzeni, skupiają się na kolorystyce i materiałach wykończeniowych, jakie zostaną użyte w danym pomieszczeniu. We wczesnej fazie warto jednak zaplanować też aspekty praktyczne, tj. oświetlenie salonu. Przystępując do aranżacji trzeba podąć decyzję – czy zamontować dodatkowe boczne źródła światła, czy też poprzestać jedynie na górnym oświetleniu?Read More »
 • Najlepiej dopasowane siodełko rowerowe

  Najlepiej dopasowane siodełko rowerowe

  Wprawdzie siodełko rowerowe sprzedawane jest w całym zestawie z konkretnym rowerem, jednak w razie potrzeby może być on kupowane osobno i ponownie zakładane. Można zauważyć, że siodełka rowerowe znajdują się w asortymencie sklepów typowo rowerowych oraz w dużych supermarketach zajmujących się sprzedażą wielu rodzajów produktów. To sprawia, że każda osoba planująca wyprawę rowerową może bez …Read More »