Stopień zainteresowania lokatą mobilną wśród interesantów banku

O stopniu zainteresowania lokatą mobilną wśród klientów banku świadczy fakt, że jest ona przyznawana w szerokim zakresie kwotowym mieszczącym się w przedziale od pięciuset do jednego miliona złotych. Stanowi produkt dodatkowy przypisany do założonego wcześniej konta indywidualnego. Jest wysoko oprocentowana, dlatego poniesienie kosztów związanych ze złożeniem wniosku o lokatę jest w pełni opłacalne.

To czyni z niej produkt uniwersalny i dostosowany do potrzeb wszystkich osób zajmujących się lokowaniem pieniędzy, nastawionych na korzystanie z usług bankowych przy wykorzystaniu najnowszych urządzeń.

Wszyscy zainteresowani klienci mogą założyć wybraną przez siebie lokatę w aplikacji bankowej na ściśle określony czas wynoszący trzy miesiące. Umieszczone na niej pieniądze po wygaśnięciu umowy zostaną natychmiastowo wypłacone osobie upoważnionej, która będzie mogła samodzielnie przelać je z lokaty na konto indywidualne.

Jest ono obsługiwane przy wykorzystaniu nowoczesnej platformy Idea Cloud pozwalającej na szybkie odnalezienie samej oferty lokaty mobilnej pośród innych produktów bankowych. Aplikacja będzie pozwalała także na stałe monitorowanie zysku osiąganego wskutek ulokowania posiadanych przez klienta środków pieniężnych.

Poprzez stworzenie możliwości nawiązywania kontaktu z bankowym Centrum Informacji ułatwi śledzenie wszystkich nowych wpisów dotyczących lokat. Więcej na ten temat znajduje się między innymi na stronie https://www.ideabank.pl/klienci-indywidualni-lokata-mobilna.

Comments are closed.

 • Płytki ceramiczne włoskie i hiszpańskie – jakość jest najważniejsza

  Płytki ceramiczne włoskie i hiszpańskie – jakość jest najważniejsza

  Kupując różne materiały wykończeniowe do nowo wybudowanego domu czy remontowanego mieszkania, zazwyczaj zwracamy uwagę na wygląd. Określamy kolor, gramaturę, strukturę i inne parametry, aby ucieszyć swoje oczy i zadbać o to, by inni mogli napawać się atrakcyjnym widokiem. Niektórzy zapominają w tym momencie o tym, co najważniejsze – o jakości.Read More »
 • Historyczne miejsca turystyczne

  Historyczne miejsca turystyczne

  Zwiedzanie historycznych miejsc turystycznych zwykle jest polecane uczniom i studentom oraz pasjonatom tematyki historycznej. Uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów mogą zwiedzać na przykład zamki, po których będą chodzić nawet całymi godzinami i poznawać ich kolejne zakamarki. Natomiast uczniowie szkół średnich mogą zwiedzać te miejsca, które są powiązane z lekturami szkolnymi i są świadectwami trudnych niekiedy …Read More »
 • Wiosna a alergia

  Wiosna a alergia

  Wiosna to naprawdę przepiękny okres w naszej strefie klimatycznej, gdzie wszystko rozkwita i robi się coraz piękniejsze. Warto jest się zastanowić nad tym, gdzie odnajdziemy profesjonalne rozwiązania w zakresie alergii. Wiele osób niestety nie będzie mogło cieszyć się widokiem pięknych lasów oraz łąk, ponieważ pylenie doprowadza ich organizm do stanu alarmowego.Read More »